РОЗПОРЯДЖЕННЯ про скликання чергової сімнадцятої сесії районної ради

ГоловнаСесії районної ради17 сесія → РОЗПОРЯДЖЕННЯ про скликання чергової сімнадцятої сесії районної ради

 

 

УКРАЇНА 

 ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

 

від  11.12.2017  року                             № 36

 

Про скликання чергової

сімнадцятої сесії районної ради

 

 

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати  чергову сімнадцяту сесію районної ради сьомого скликання 22 грудня  2017 року о 10 годині у малій залі засідань районної ради.

 

На розгляд сесії винести питання:

 

1. Про внесення змін до Програми забезпечення ефективної діяльності депутатів Чуднівської районної ради та її виконавчого апарату на 2017 рік.

2.  Про Програму забезпечення ефективної діяльності депутатів Чуднівської районної ради та її виконавчого апарату на 2018 рік.

3. Про районну (комплексну) цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2022 роки.

4.    Про районну Програму  відшкодування та надання пільг із послуг зв'язку, компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших пільг, передбачених законодавством, на 2018-2020 роки.

5.  Про районну комплексну Програму соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Чуднівського району на 2018-2020 роки.

6.  Про районну цільову програму розвитку донорства крові та її компонентів на 2018-2020 роки.

7. Про затвердження розпорядження голови райдержадміністрації.

8.  Про передачу коштів на утримання дошкільних закладів освіти та установ культури.

9.     Про районний бюджет на 2018 рік.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки водного фонду, загальною площею 13,1392  га, яка надається в оренду приватному підприємству «Приватна агрофірма «Лан» для риборозведення на території Бабушківської сільської ради Чуднівського району Житомирської області (поза межами населеного пункту).

11. Про затвердження технічної документації про нормативно грошову оцінку земельної ділянки, площею 0,6778 га, яка надається в оренду ТОВ «Рихальський завод сухого молока» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості і розташована  на території Карповецької сільської ради Чуднівського району Житомирської області (за межами населеного пункту).

12.  Про план роботи районної ради на І-ше півріччя 2018 року.

13.  Питання комунальної власності.

14.   Про визначення умов оплати праці голови районної ради.

15.   Різне.

 

На сесію запросити голову райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації,  депутата обласної ради, міського, сільських, селищних голів, заступника керівника Бердичівської місцевої прокуратури, начальника Чуднівського відділення поліції Бердичівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Житомирській області, представників засобів масової інформації.

 

 

Голова ради                                                      П. П. Домашенко