№ 325 Про визначення умов оплати праці голови районної ради

ГоловнаСесії районної ради17 сесіяРішення → № 325 Про визначення умов оплати праці голови районної ради

 26.12.2017

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Сімнадцята сесія                                            VІІ скликання

 

від 22 грудня 2017  року          № 325

 

Про визначення умов оплати праці

голови районної ради

 

Відповідно до  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Встановити голові районної ради Домашенку П.П. надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

2.  Преміювати Домашенка П.П. щомісячно, впродовж 2018 року, за фактично відпрацьований час по наслідках роботи за місяць у розмірах, визначених для преміювання працівників виконавчого апарату районної ради за відповідний місяць роботи в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі районної ради на 2018 рік та економії коштів на оплату праці.

3.   Надавати  Домашенку П.П. матеріальну допомогу на оздоровлення та допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.

4.  Виплати надбавок, матеріальної допомоги та премії голові районної ради Домашенку П.П. проводити в межах затверджених видатків на оплату праці на 2018 рік.

  

 

      Голова ради                                                      П.П. Домашенко