№ 321 Про передачу матеріальних цінностей

ГоловнаСесії районної ради17 сесіяРішення → № 321 Про передачу матеріальних цінностей

 26.12.2017

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Cімнадцята сесія                                        VІІ скликання

 

від 22 грудня 2017 року             № 321

 

 

Про передачу матеріальних

цінностей

          

Відповідно до статей 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26.05.2011 року № 95, враховуючи клопотання відділу освіти райдержадміністрації від 21.11.2017 року № 898 та рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.   Передати безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, з балансу відділу освіти Чуднівської райдержадміністрації, у комунальну власність територіальної громади Тютюнниківської сільської ради  матеріальні цінності на загальну суму 5837,24 грн. згідно з переліком, що додається.

2. Відділу освіти Чуднівської райдержадміністрації (Паращенко Н.М.) забезпечити приймання-передачу матеріальних цінностей відповідно до вимог чинного законодавства та в місячний термін повідомити районну раду.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                          П.П. Домашенко  

 

 

                                                                        

Файли до розділу: