№248 Про розподіл коштів перевиконання дохідної частини загального фонду районного бюджету для забезпечення виконання депутатських повноважень

ГоловнаСесії районної ради13 сесіяРішення → №248 Про розподіл коштів перевиконання дохідної частини загального фонду районного бюджету для забезпечення виконання депутатських повноважень

31.05.2017р.

 УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Тринадцята   сесія                                                     VІІ скликання

 

від   30.05.2017  року                  № 248

 

Про розподіл коштів перевиконання

дохідної частини загального фонду

районного бюджету для забезпечення

виконання депутатських повноважень

Відповідно до статті  43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України,  з метою забезпечення виконання депутатських повноважень депутатами районної ради, враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1.При внесенні змін до районного бюджету, після подання офіційної інформації управління фінансів Чуднівської районної державної адміністрації про обсяг перевиконання дохідної частини загального фонду районного бюджету, спрямовувати 25 (двадцять п’ять) відсотків від загальної суми перевиконання виключно для забезпечення виконання депутатських повноважень.

2. Затвердити порядок використання коштів для забезпечення  виконання депутатських повноважень (додається).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради.

   

      Голова ради                                                                 П.П.Домашенко

 

 

 

Додаток

до рішення районної ради                            від 30.05.2017 року №248

 

ПОРЯДОК

використання  коштів для забезпечення виконання

депутатських повноважень

 

Кошти від перевиконання доходної частини районного бюджету в розмірі 25 відсотків від загальної суми розподіляються пропорційно між депутатами районної ради та можуть об’єднуватись за напрямками використання.

Відповідно до звернень мешканців району та бюджетних установ депутат Чуднівської районної ради формує пропозиції щодо потреби  у  виділенні коштів  та подає їх до районної ради.

Районна рада направляє пропозиції депутатів районної ради для опрацювання головним розпорядникам коштів за напрямками використання.

За результатами розгляду, головні розпорядники коштів районного бюджету, за погодженням з депутатами, подають до управління фінансів районної державної адміністрації пропозиції щодо внесення змін до бюджетних призначень у порядку, передбаченому діючим бюджетним законодавством.

На підставі аналізу документів, поданих головними розпорядниками бюджетних коштів, управління фінансів районної державної адміністрації готує пропозиції по внесенню змін до районного бюджету та подає на розгляд постійних комісій і сесії районної ради.

Контроль за виконанням коштів

Контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів здійснюється головними розпорядниками бюджетних коштів відповідно до діючого бюджетного законодавства.

Депутат Чуднівської районної ради має право контролювати виконання свого звернення по використанню коштів. Головні розпорядники бюджетних коштів надають депутатам районної ради, при необхідності (за запитом), звіти про використання коштів, зазначених у зверненнях.

Річні звіти головними розпорядниками коштів направляються  до районної ради до 25 січня року, наступного за звітним, у довільній формі та з поясненнями причин у випадку невиконання.

Голова ради                                                               П.П. Домашенко