№ 382 Про передачу матеріальних цінностей

ГоловнаСесії районної ради19 сесіяРішення → № 382 Про передачу матеріальних цінностей

  25.05.2018

 

  

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Дев’ятнадцята сесія                             VІІ скликання

 

від 23 травня 2018 року             № 382

 

Про передачу матеріальних цінностей 

       

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26.05.2011 року №95, враховуючи клопотання Чуднівської центральної районної лікарні від 11.05.2018 року № 745 та рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від 17.05.2018 року, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

            1. Передати безоплатно з балансу Чуднівської центральної районної лікарні на баланс комунального некомерційного підприємства «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги» лабораторно-діагностичне обладнання на загальну суму  59847 грн. згідно з переліком, що додається.

               2. Комунальному некомерційному підприємству «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Скриваник А.Р.) забезпечити приймання-передачу лабораторно-діагностичного обладнання відповідно до вимог чинного законодавства та в місячний термін повідомити районну раду.

          3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                  П.П. Домашенко

 

 

 

Файли до розділу: