№ 378 Про встановлення тарифу на санітарну очистку (вивезення рідких відходів) Чуднівському комунальному підприємству "Теплокомуненерго"

ГоловнаСесії районної ради19 сесіяРішення → № 378 Про встановлення тарифу на санітарну очистку (вивезення рідких відходів) Чуднівському комунальному підприємству "Теплокомуненерго"

  25.05.2018

 

  

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Дев’ятнадцята сесія                                    VІІ скликання

 

від 23 травня 2018 року            № 378

 

Про  встановлення тарифу на санітарну

очистку (вивезення рідких відходів)

Чуднівському комунальному підприємству

"Теплокомуненерго"

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 14, 31, 32 Закону України  «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розглянувши звернення Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго» про встановлення тарифу на послуги саночистки (вивезення рідких відходів),  враховуючи погодження Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 03.04.2018 року № 1.20/5-558 та рекомендації постійних комісій,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

          

1.  Встановити тариф на санітарну очистку (вивезення рідких відходів), з урахуванням податку на додану вартість з 01 липня 2018 року для всіх категорій споживачів в розмірі  63,00 грн. за 1 куб.м.

 2. Персональну  відповідальність за економічну обґрунтованість тарифу на санітарну очистку (вивезення рідких відходів) покласти на керівника Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго» Кідрука М.О.

       3. Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго» (Кідрук М.О.) повідомити споживачів послуг про зміну тарифів на санітарну очистку (вивезення рідких відходів) відповідно до частини 6 статті 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

          4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності. 

 

       

Голова ради                                                            П.П. Домашенко