№ 377 Про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги Чуднівському комунальному підприємству "Теплокомуненерго"

ГоловнаСесії районної ради19 сесіяРішення → № 377 Про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги Чуднівському комунальному підприємству "Теплокомуненерго"

  25.05.2018

  

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Дев’ятнадцята сесія                                   VІІ скликання

 

від 23 травня 2018 року            № 377

 

Про  затвердження тарифів на

житлово-комунальні послуги

Чуднівському комунальному

підприємству “Теплокомуненерго”

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 14, 31, 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розглянувши звернення  Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго» про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, розроблені відповідно до Порядку формування тарифів  на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», враховуючи погодження Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 03.04.2018 року № 1.20/5-558 та рекомендації постійних  комісій,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити тарифи на житлово-комунальні послуги Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго», з урахуванням податку на додану вартість з 01 липня 2018 року, а саме:

  

    1.1. Централізоване водопостачання для всіх категорій споживачів в розмірі 17,14 грн. за 1 куб.м.

    1.2. Централізоване водовідведення для всіх категорій споживачів в розмірі 35,24 грн. за 1 куб.м.

 

2. Персональну  відповідальність за економічну обґрунтованість запропонованих до затвердження тарифів на комунальні послуги покласти на керівника Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго» Кідрука М.О.

3. Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго» (Кідрук М.О.) повідомити споживачів послуг про зміну тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення відповідно до частини 6 статті 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

       

 

         Голова ради                                                      П.П. Домашенко