№ 376 Про внесення змін до контракту з директором Чуднівського комунального підприємства "Теплокомуненерго" Кідруком М.О.

ГоловнаСесії районної ради19 сесіяРішення → № 376 Про внесення змін до контракту з директором Чуднівського комунального підприємства "Теплокомуненерго" Кідруком М.О.

  25.05.2018

  

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Дев’ятнадцята сесія                                    VІІ скликання

 

від 23 травня 2018 року            № 376

 

Про внесення змін до контракту

з директором Чуднівського

комунального підприємства

«Теплокомуненерго» Кідруком М.О.

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови  Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 року № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності та об’єднань державних підприємств» зі змінами, враховуючи клопотання директора Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго»  Кідрука М.О. від 28.02.2018 року № 43 та рекомендації  постійної комісії  з питань бюджету та комунальної власності від 17.05.2018 року, районна рада

 

ВИРІШИЛА:    

                                                                                           

Внести зміни до контракту з директором Чуднівського  комунального підприємства «Теплокомуненерго» Кідруком Миколою Олеговичем шляхом укладення додаткової угоди, яка є його невід’ємною частиною (додається).

 

 

Голова ради                                            П.П. Домашенко

 

 

 

Файли до розділу: