№ 354 Про передачу матеріальних цінностей

ГоловнаСесії районної ради18 сесіяРішення → № 354 Про передачу матеріальних цінностей

  19.03.2018

   

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Вісімнадцята сесія                               VІІ скликання

 

від 16 березня 2018 року             № 354

  

Про передачу  матеріальних цінностей

 

         Відповідно до статей 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26.05.2011 року № 95, враховуючи клопотання комунальної установи «Чуднівський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» від 28.11.2017 року № 960 та рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

           1. Передати безоплатно з балансу комунальної установи «Чуднівський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на баланс Чуднівської центральної районної лікарні медичне обладнання на загальну суму  4573 грн. згідно з переліком, що додається.

            2. Комунальній установі «Чуднівський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» (Скриваник А.Р.) забезпечити приймання-передачу медичного обладнання відповідно до вимог чинного законодавства та в місячний термін повідомити районну раду.

            3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                          П.П. Домашенко

 

 

 

Файли до розділу: