№ 350 Про внесення змін до контракту з директором Чуднівського районного комунального підприємства "Архітектурно-планувальне бюро" Савченко Т.І.

ГоловнаСесії районної ради18 сесіяРішення → № 350 Про внесення змін до контракту з директором Чуднівського районного комунального підприємства "Архітектурно-планувальне бюро" Савченко Т.І.

  19.03.2018

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Вісімнадцята сесія                                 VІІ скликання

 

від 16 березня 2018 року               № 350

 

Про внесення змін  до контракту

з директором Чуднівського районного

комунального підприємства

«Архітектурно-планувальне бюро»

Савченко Т.І.

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 року № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності та об’єднань державних підприємств» зі змінами, враховуючи клопотання директора Чуднівського районного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Савченко Т.І. від 08.02.2018 року № 2 та рекомендації  постійних  комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:    

                                                                                           

Внести зміни до контракту з директором Чуднівського районного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Савченко Тетяною Іванівною шляхом укладення додаткової угоди, яка є його невід’ємною частиною (додається).

 

 

             Голова ради                                          П.П. Домашенко

 

 

 

Файли до розділу: