№ 349 Про внесення змін до контракту з директором комунального підприємства "Чуднівська центральна районна аптека № 65" Куліківським В.А.

ГоловнаСесії районної ради18 сесіяРішення → № 349 Про внесення змін до контракту з директором комунального підприємства "Чуднівська центральна районна аптека № 65" Куліківським В.А.

  19.03.2018

 УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Вісімнадцята сесія                                     VІІ скликання

 

від 16 березня 2018 року                № 349

 

Про внесення змін  до контракту

з директором комунального

підприємства «Чуднівська

центральна районна аптека № 65»

Куліківським В.А.

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови  Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», враховуючи лист директора комунального підприємства «Чуднівська центральна  районна аптека № 65» Куліківського В.А. від 03.01.2018 року № 5 та рекомендації  постійних  комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:    

                                                                                           

Внести зміни до контракту з директором комунального підприємства «Чуднівська центральна районна аптека №65» Куліківським Валентином Антоновичем шляхом укладення додаткової угоди, яка є його невід’ємною частиною (додається).

 

 

Голова ради                                           П.П. Домашенко

 

 

 

Файли до розділу: