№ 342 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 31,8073 га, яка надана в оренду Підвисоцькому А.В. для ведення фермерського господарства ..

ГоловнаСесії районної ради18 сесіяРішення → № 342 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 31,8073 га, яка надана в оренду Підвисоцькому А.В. для ведення фермерського господарства ..

  19.03.2018

  

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Вісімнадцята сесія                                     VІІ скликання

 

від 16 березня 2018 року               № 342

 

Про затвердження технічної документації

з  нормативної грошової оцінки земельної ділянки,

загальною площею 31,8073га, яка надана в оренду  

Підвисоцькому Анатолію Володимировичу

для ведення фермерського господарства на території  

Великокоровинецької селищної ради Чуднівського району

Житомирської  області (поза межами населеного пункту)

            

Відповідно до статті 43 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Земельного кодексу України, статті 23 Закону України «Про оцінку земель», статей 9, 35 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації», розглянувши розроблену ТОВ «Кадастровий центр» технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки, загальною площею 31,8073 га, яка надана в оренду  Підвисоцькому Анатолію Володимировичу для ведення фермерського господарства на території Великокоровинецької селищної ради Чуднівського району Житомирської області (поза межами населеного пункту), враховуючи рекомендації постійних комісій та те, що технічна документація по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки відповідає вимогам чинного законодавства України, встановленим стандартам, нормам і правилам, оцінена позитивно та погоджена Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.   Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 31,8073 га, яка надана в оренду  Підвисоцькому Анатолію Володимировичу для ведення фермерського господарства на території Великокоровинецької селищної ради Чуднівського району Житомирської області (поза межами населеного пункту, нормативна грошова оцінка земельної  ділянки – 492522,08 грн).

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

   

          Голова ради                                                  П.П.Домашенко