Про встановлення орендної плати ПП Остапчуку В.О.

ГоловнаСесії районної ради27 сесіяПроекти рішень → Про встановлення орендної плати ПП Остапчуку В.О.

 06.09.2019                                                                                              ПРОЕКТ

 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять сьома сесія                                       VІІ скликання

 

від  _________ 2019  року                № ____

 

Про встановлення орендної 

плати ПП Остапчуку В.О.

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про оренду майна, що є спільною власністю  територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого  рішенням районної ради від 30.05.2017 року  № 253, пункту 17  Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 30.05.2017 року № 254, розглянувши  лист ПП Остапчука В.О. від 08.08.2019 року, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від _________2019 року, районна рада

 

ВИРІШИЛА:       

    

1. Встановити орендну плату ПП Остапчуку В.О. за оренду частини приміщення Тютюнниківської АЗПСМ, яке перебуває на балансі КНП «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою с.Тютюнники, вул.Лонського,26 загальною площею 17,00  кв. м.,   для розміщення стоматологічного кабінету,  в  розмірі 1 грн. (без ПДВ) терміном на один рік.

2.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

        Голова ради                                                            П.П. Домашенко