Про встановлення орендної плати комунальному некомерційному підприємству «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

ГоловнаСесії районної ради26 сесіяРішення → Про встановлення орендної плати комунальному некомерційному підприємству «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

 19.08.2019

 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять шоста  сесія                                           VII скликання

 

від 16.08.2019  року             № 546

 

Про встановлення орендної плати   

комунальному некомерційному підприємству  

«Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

 

 

         Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого  рішенням районної ради від 30.05.2017 року  № 253, пункту 10  Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 30.05.2017 року № 254, розглянувши  лист комунального некомерційного підприємства «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги» від 05.07.2019 року № 01-21/638,  районна рада

ВИРІШИЛА: 

 

1. Встановити орендну  плату комунальному некомерційному підприємству «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги» за оренду приміщення, яке перебуває на балансі комунального некомерційного підприємства «Чуднівська центральна районна лікарня» за адресою м. Чуднів, вул.Житомирська,15, площею 12,1 кв.м.,  в розмірі 1 грн. ( без ПДВ) в рік  на весь період оренди.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

Голова ради                                           П.П. Домашенко