№ 547 Про встановлення орендної плати державній установі «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

ГоловнаСесії районної ради26 сесіяРішення → № 547 Про встановлення орендної плати державній установі «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

 19.08.2019

                                                                                                                  

 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять шоста сесія                   VІІ скликання

від  16.08.2019 року             № 547

 

Про встановлення орендної плати державній установі

«Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства

охорони здоров’я України»

 

 

 

              Відповідно до статей 43,60  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» , Положення про оренду майна, що є спільною власністю  територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого  рішенням районної ради від 30.05.2017 року  № 253, пунктів 10 та 17 Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 30.05.2017 року № 254, розглянувши лист  державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» від  24.07.2019 року № 04/01-1449, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

             1. Встановити орендну плату державній установі «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоровя України» за  оренду приміщення, яке перебуває на балансі комунального некомерційного підприємства «Чуднівська центральна районна лікарня» за адресою м. Чуднів, вул. Житомирська,15,  загальною площею 30,0 кв.м., в розмірі 1 грн.( без ПДВ) терміном на один рік.

              2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

 

Голова ради                                       П.П.  Домашенко