№ 536 Про дострокове припинення повноважень депутата Чуднівської районної ради VII скликання

ГоловнаСесії районної ради26 сесіяРішення → № 536 Про дострокове припинення повноважень депутата Чуднівської районної ради VII скликання

 19.08.2019

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять шоста сесія                                VІІ скликання

від   16.08.2019 року             № 536

 

Про дострокове припинення повноважень

депутата Чуднівської районної ради

VII скликання

 

Враховуючи особисту заяву депутата Чуднівської районної ради VII скликання Роспотнюка Володимира Леонідовича про складання повноважень депутата ради, відповідно до пункту 10 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Достроково припинити повноваження депутата Чуднівської районної ради VII скликання Роспотнюка Володимира Леонідовича у зв’язку з його особистою заявою про складання повноважень депутата ради.

2. Звернутися до Чуднівської районної виборчої комісії  для прийняття рішення про визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку Всеукраїнської Чорнобильської Народної партії «За добробут та соціальний захист народу».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, правопорядку і прав людини.

 

Голова ради                                               П.П. Домашенко