Про затвердження Статуту В. Коровинецького районного краєзнавчого музею Чуднівської районної ради Житомирської області

ГоловнаСесії районної ради26 сесіяПроекти рішень → Про затвердження Статуту В. Коровинецького районного краєзнавчого музею Чуднівської районної ради Житомирської області

 08.07.2019

 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять шоста сесія                                 VІІ скликання

від   ____________2019 року             № ____

 

Про затвердження Статуту

В. Коровинецького районного

краєзнавчого музею Чуднівської

районної ради Житомирської області

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 03.03.2016 року №56, враховуючи лист Чуднівської райдержадміністрації від 26.06.2019 року № 01-46/899 та  рекомендації  постійних комісій, районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.           Затвердити Статут В. Коровинецького районного краєзнавчого музею Чуднівської районної ради Житомирської області (додається).

2.  Відділу у справах сім’ї,  молоді та спорту Чуднівської райдержадміністрації (Свідан А.В.) забезпечити державну реєстрацію Статуту відповідно до чинного законодавства, про що повідомити районну раду в місячний термін.

3.           Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

  

      

  Голова ради                                                            П.П. Домашенко