Про встановлення орендної плати релігійній організації «Релігійна громада Української православної церкви парафії Різдва Пресвятої Богородиці Житомирської Єпархії»

ГоловнаСесії районної ради26 сесіяПроекти рішень → Про встановлення орендної плати релігійній організації «Релігійна громада Української православної церкви парафії Різдва Пресвятої Богородиці Житомирської Єпархії»

 16.07.2019

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять шоста сесія                                   VІІ скликання

 

від  _________ 2019  року                № ____

 

Про встановлення орендної плати

релігійній організації «Релігійна громада

Української православної церкви парафії

Різдва Пресвятої Богородиці Житомирської

Єпархії»

 

         Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про оренду майна, що є спільною власністю  територіальних громад сіл, селищ, міста району затвердженого  рішенням районної ради від 30.05.2017 року  № 253, пунктом 17  Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 30.05.2017 року № 254, розглянувши  лист парафії Різдва Пресвятої Богородиці Житомирської єпархії від 16.07.2019 року № 3, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від________2019 року, районна рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

1. Встановити орендну плату релігійній організації «Релігійна громада Української православної церкви парафії Різдва Пресвятої Богородиці Житомирської Єпархії (м.Чуднів) за оренду частини  приміщення на першому поверсі стаціонарного відділення Чуднівської центральної районної лікарні  за адресою м. Чуднів, вул. Житомирська, 15 загальною площею 43,00  кв. м.  в  розмірі 1 гривня в рік на весь період оренди.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

        

 

        Голова ради                                                            П.П. Домашенко