Про встановлення орендної плати ПП Сімашко С.В.

ГоловнаСесії районної ради26 сесіяПроекти рішень → Про встановлення орендної плати ПП Сімашко С.В.

 05.07.2019

 


УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять шоста сесія                                       VІІ скликання

 

від  _________ 2019  року                № ____

 

 

Про встановлення орендної 

плати ПП Сімашко С.В.

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про оренду майна, що є спільною власністю  територіальних громад сіл, селищ, міста району затвердженого  рішенням районної ради від 30.05.2017 року  № 253, пунктом 17  Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 30.05.2017 року № 254, розглянувши  лист ПП Сімашко С.В. від 03.07.2019 року, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від _________2019 року, районна рада

ВИРІШИЛА:            

 

 

1. Встановити орендну плату ПП Сімашко С.В. за оренду частини приміщення Карповецької АЗПСМ, яке перебуває на балансі комунального некомерційного підприємства «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги», загальною площею 17,08  кв. м.,  для розміщення стоматологічного кабінету в  розмірі 1 грн. (без ПДВ) терміном на один рік.

2.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

        Голова ради                                                            П.П. Домашенко