Про встановлення орендної плати комунальному некомерційному підприємству «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

ГоловнаСесії районної ради26 сесіяПроекти рішень → Про встановлення орендної плати комунальному некомерційному підприємству «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

 05.07.2019

 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

Двадцять шоста  сесія                                           VII скликання

 

 

від   ____________2019  року                №

 

Про встановлення орендної плати   

комунальному некомерційному підприємству  

«Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

 

          Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району затвердженого  рішенням районної ради від 30.05.2017 року  № 253, пунктом 10  Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 30.05.2017 року № 254, розглянувши  лист комунального некомерційного підприємства «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги» від 05.07.2019 року № 01-21/638, враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від ­­­­_________ 2019 року, районна рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

1. Встановити орендну  плату комунальному некомерційному підприємству «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги» за оренду приміщення, яке перебуває на балансі комунального некомерційного підприємства «Чуднівська центральна районна лікарня» за адресою м. Чуднів, вул.Житомирська,15, площею12,1 кв.м.,  в розмірі 1 грн. ( без ПДВ) терміном на 1 рік.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

                          Голова ради                                           П.П. Домашенко