Про встановлення орендної плати державній установі «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

ГоловнаСесії районної ради26 сесіяПроекти рішень → Про встановлення орендної плати державній установі «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

 24.07.2019

                                                                                                                   

 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять шоста сесія                                         VІІ скликання

від  _________2019 року             №

Про встановлення орендної плати

державній установі «Житомирський обласний

лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

 

 

       Відповідно до статей 43,60  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» , керуючись Положенням про оренду майна, що є спільною власністю  територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого  рішенням районної ради від 30.05.2017 року  № 253, пунктами 10 та 17 Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 30.05.2017 року № 254, розглянувши лист  державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» від  24.07.2019 року № 04/01-1449 та рекомендації постійної комісії  з питань бюджету та комунальної власності від________ 2019 року, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

            1. Встановити орендну плату державній установі «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоровя України» за  оренду приміщення, яке перебуває на балансі комунального некомерційного підприємства «Чуднівська центральна районна лікарня» за адресою м. Чуднів, вул. Житомирська,15,  загальною площею 30,0 кв.м., в розмірі 1 грн.( без ПДВ) на 2019 рік.

            2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

 

Голова ради                                       П.П.  Домашенко