Про передачу майна

 08.07.2019

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять шоста сесія                                VІІ скликання

від   ____________ 2019 року             № _____

 

Про передачу  майна

          

Відповідно до статей 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26.05.2011 року № 95, розглянувши лист комунального некомерційного підприємства «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги» від 21.06.2019 року № 476 та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від ________2019 року, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, з балансу комунального некомерційного підприємства «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги», у комунальну власність територіальної громади Вільшанської сільської ради майно, а саме  компресор TV 2007  балансовою вартістю 3700 грн.

2. Комунальному некомерційному підприємству «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Скриванику А.Р.) забезпечити приймання-передачу майна відповідно до вимог чинного законодавства та в місячний термін повідомити районну раду.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

 

Голова ради                                          П.П. Домашенко