Про дострокове припинення повноважень депутата Чуднівської районної ради VII скликання

ГоловнаСесії районної ради26 сесіяПроекти рішень → Про дострокове припинення повноважень депутата Чуднівської районної ради VII скликання

 09.08.2019

                                                                                       

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять шоста сесія                                             VІІ скликання

від   ____________ 2019 року             № _____

 

 

Про дострокове припинення повноважень

 

депутата Чуднівської районної ради

VII скликання

 

 

Враховуючи особисту заяву депутата Чуднівської районної ради VII скликання Роспотнюка Володимира Леонідовича про складання повноважень депутата ради, відповідно до пункту 10 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,  районна рада 

ВИРІШИЛА:

 

 

1. Достроково припинити повноваження депутата Чуднівської районної ради VII скликання Роспотнюка Володимира Леонідовича у зв’язку з його особистою заявою про складання повноважень депутата ради.

 

 

2. Звернутися до Чуднівської районної виборчої комісії  для прийняття рішення про визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку Всеукраїнської Чорнобильської Народної партії «За добробут та соціальний захист народу».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, правопорядку і прав людини.

 

 

 

Голова ради                                               П.П. Домашенко