Про списання основного засобу

ГоловнаСесії районної ради25 сесіяПроекти рішень → Про списання основного засобу

 11.04.2019

 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять пята сесія                         VІІ скликання

від________2019 року                         № ________

 

 

Про списання основного засобу

 

 

          

Відповідно до статей 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26.05.2011 року № 94, враховуючи лист відділу освіти Чуднівської райдержадміністрації від 29.03.2019 року та рекомендації постійної комісії  з питань бюджету та комунальної власності від ­­­______ 2019 року, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

            1. Надати дозвіл відділу освіти Чуднівської райдержадміністрації на списання основного засобу - гаражу, введеного в експлуатацію в 1970 році, первісною балансовою вартістю 1010 грн., що знаходиться на території Пятківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, як такого,  що не підлягає ремонту та став непридатним для подальшого використання.

            2. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Паращенко Н.М. списання основних засобів провести у відповідності до чинного законодавства та у місячний термін повідомити районну раду.

            3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                             П.П. Домашенко