РОЗПОРЯДЖЕННЯ про скликання чергової п'ятнадцятої сесії районної ради

ГоловнаСесії районної ради15 сесія → РОЗПОРЯДЖЕННЯ про скликання чергової п'ятнадцятої сесії районної ради

 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

 

від  12.10.2017 року                            № 32

 

Про скликання чергової

п’ятнадцятої сесії районної ради

 

 

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати  чергову п’ятнадцяту сесію районної ради сьомого скликання 26 жовтня  2017 року о 10 годині у малій залі засідань районної ради.

 

На розгляд сесії винести питання:

 

1. Про інформацію про стан законності на території Чуднівського району та заходи щодо її зміцнення.

2.    Про районну програму "Репродуктивне та статеве здоров'я населення Чуднівського району" до 2021 року.

3.   Про внесення змін до Програми забезпечення громадян району життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2016-2018 роки.

4.  Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Чуднівського району на 2013-2017 роки.

5.     Про внесення змін   до районної  комплексної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

6.     Про внесення змін до Комплексної Програми створення і використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Чуднівському районі на період 2015-2020 років.

7.     Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад району на 2016-2018 роки.

8.     Про внесення змін до Програми забезпечення ефективної діяльності депутатів Чуднівської районної ради та її виконавчого апарату на 2017 рік.

9.  Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

10.  Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

11.  Питання комунальної власності.

12.     Різне

 

На сесію запросити голову райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації,  депутата обласної ради, міського, сільських, селищних голів, заступника керівника Бердичівської місцевої прокуратури, начальника Чуднівського відділення поліції Бердичівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Житомирській області, представників засобів масової інформації.

 

 

Голова ради                                         П. П. Домашенко