РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про скликання дев'ятої сесії районної ради

ГоловнаСесії районної ради9 сесія → РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про скликання дев'ятої сесії районної ради

 12.12.2016

 

 

 

  
УКРАЇНА


ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


голови районної ради

 

від  12.12.2016  року                 № 29

 

Про скликання дев'ятої
сесії районної ради

 

 

Відповідно до частини 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати позачергову дев’яту сесію районної ради сьомого скликання 23 грудня 2016 року о 10 годині у малій залі засідань районної ради.

 

На розгляд сесії винести такі питання:

 

1. Про Програму забезпечення ефективної діяльності депутатів Чуднівської районної ради та її виконавчого апарату на 2017 рік.

2. Про районну Програму організації підвезення учнів та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів до місць навчання, роботи і додому на 2017-2019 роки.

3. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Чуднівського району на 2013-2017 роки.

4. Про внесення змін до Комплексної Програми створення і використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Чуднівському районі на період 2015 – 2020 років.

5. Про внесення змін до районної Програми сприяння оборонній та мобілізаційній готовності Чуднівського району на 2016-2018 роки.

6. Про внесення змін до районної Комплексної програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України на 2016-2018 роки.

7. Про затвердження розпорядження голови райдержадміністрації.

8. Про передачу коштів на утримання дошкільних закладів освіти та установ культури.

9. Про районний бюджет на 2017 рік.

10. Питання комунальної власності.

11. Про визначення умов оплати праці голови районної ради.

12. Про зняття з контролю рішень районної ради.

13. Різне.

 

На сесію запросити голову райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, депутата обласної ради, міського, сільських, селищних голів, заступника керівника Бердичівської місцевої прокуратури, начальника Чуднівського відділення поліції Бердичівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Житомирській області, представників засобів масової інформації: газети «Життя Чуднівщини», газети «Чуднівська фортеця», власного кореспондента Житомирської обласної державної телерадіокомпанії у Чуднівському районі.

 

 

Голова ради                                           П. П. Домашенко