Про внесення змін до контракту з директором комунального підприємства «Чуднівський спортивно-оздоровчий табір «Корчагінець» Павленко Л.В.

ГоловнаСесії районної ради9 сесіяРішення → Про внесення змін до контракту з директором комунального підприємства «Чуднівський спортивно-оздоровчий табір «Корчагінець» Павленко Л.В.

 27.12.2016


 

  
УКРАЇНА

 

 

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Дев’ята сесія                                                          VІІ скликання

 

від  23.12.2016  року               №197

 

Про внесення змін до контракту з
директором комунального підприємства
«Чуднівський спортивно-оздоровчий
табір «Корчагінець» Павленко Л.В.

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 року №859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств» зі змінами, враховуючи клопотання директора комунального підприємства «Чуднівський спортивно-оздоровчий табір «Корчагінець» Павленко Л.В. від 12.12.2016 року №62 та рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від 20.12.2016 року, районна рада

 

ВИРІШИЛА :

 

Внести зміни до контракту з директором комунального підприємства «Чуднівський спортивно-оздоровчий табір «Корчагінець» Павленко Лілією Василівною шляхом укладення додаткової угоди, яка є його невід'ємною частиною (додається).

 

Голова ради                                         П.П. Домашенко

 

Файли до розділу: