Про внесення змін до контракту з директором Чуднівського районного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Савченко Т.І.

ГоловнаСесії районної ради9 сесіяРішення → Про внесення змін до контракту з директором Чуднівського районного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Савченко Т.І.

 27.12.2016


 

  

УКРАЇНА

 

 

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

 

РІШЕННЯ

 

 

Дев’ята сесія                                                         VІІ скликання

 

від  23.12.2016  року               №198

 

Про внесення змін до контракту з
директором Чуднівського районного
комунального підприємства
«Архітектурно-планувальне бюро»
Савченко Т.І.

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 року №859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств» зі змінами, враховуючи клопотання директора Чуднівського районного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Савченко Т.І. від 12.12.2016 року №3 та рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від 20.12.2016 року, районна рада

 

ВИРІШИЛА :

Внести зміни до контракту з директором Чуднівського районного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Савченко Тетяною Іванівною шляхом укладення додаткової угоди, яка є його невід'ємною частиною (додається).

 

 

Голова ради                                                П.П. Домашенко

 

Файли до розділу: