Про районний бюджет на 2017 рік

ГоловнаСесії районної ради9 сесіяРішення → Про районний бюджет на 2017 рік

 27.12.2016УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Дев’ята  сесія                                                         VІІ скликання

 

Від 23 грудня 2016 року                 № 191

 

Про районний бюджет
на 2017 рік

 

Заслухавши інформацію заступника начальника управління - начальника бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації Друзь О.О., керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 77 Бюджетного кодексу України та враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Визначити на 2017 рік:

1.1. Доходи районного бюджету у сумі 251 744 890 грн., у тому числі доходи загального фонду районного бюджету 250 780 800 грн., спеціального фонду районного бюджету - 964 090 грн., згідно з додатком 1.

1.2. Видатки районного бюджету у сумі 251 744 890 грн., у тому числі видатки загального фонду районного бюджету – 250 780 800 грн., видатки спеціального фонду районного бюджету – 964 090 грн.

2. Встановити, що у 2017році в бюджетному процесі застосовується програмно-цільовий метод.

3. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2017 рік в розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду - 250 780 800 грн. та спеціальному фонду - 964 090 грн., згідно з додатком 2.

4. Визначити оборотний залишок бюджетних коштів районного бюджету у сумі 50 000 грн.

5. Затвердити на 2017 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 3, в тому числі інші субвенції з районного бюджету місцевим бюджетам у розрізі призначень, згідно з додатком 3.1.

6. Затвердити на 2017 рік резервний фонд районного бюджету у сумі 346 521 грн.

7. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2017 рік за їх економічною структурою, а саме:

оплата праці працівників бюджетних установ;
нарахування на заробітну плату;
придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
забезпечення продуктами харчування;
оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
поточні трансферти населенню;
поточні трансферти місцевим бюджетам;

оплата послуг з охорони комунальних закладів культури.
 

8. Затвердити у складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 664 650 грн., згідно з додатком 4.

9. Затвердити формулу розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів
(інших субвенцій) з районного бюджету бюджетам місцевого самоврядування згідно з додатком 5.

10. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України, надати право районній державній адміністрації отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами, з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

11. Розпорядникам бюджетних коштів районного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

12. Установити, що джерелами формування загального фонду районного бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

13. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 69Бюджетного кодексу України.

14. Надати право районній державній адміністрації здійснювати протягом 2017 року додатковий розподіл та перерозподіл загального обсягу додаткових дотацій, субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам з наступним затвердженням районною радою.

Додатковий розподіл обсягу додаткових дотацій та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам здійснюється за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

15. Надати право районній державній адміністрації протягом 2017 року вносити зміни до районного бюджету по інших субвенціях, які затверджені у місцевих бюджетах районному бюджету, з наступним затвердженням районною радою.

16. Дозволити управлінню фінансів районної державної адміністрації, за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету та комунальної власності, в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозитах з подальшим поверненням їх до кінця поточного бюджетного періоду. 

17. Додатки 1-5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

 

Голова ради                                           П.П.Домашенко

Файли до розділу: