Про затвердження Статуту Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи Чуднівської районної ради в новій редакції

ГоловнаСесії районної ради9 сесіяПроекти рішень → Про затвердження Статуту Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи Чуднівської районної ради в новій редакції

 18.11.2016

 

  
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Дев’ята сесія                                                            VІІ скликання

 

від  _________ 2016  року               № ____

 

Про затвердження Статуту
Чуднівської дитячо-юнацької
спортивної школи Чуднівської
районної ради в новій редакції

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанов Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 року №440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» та від 30.03.2016 року №248 «Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу», Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 03.03.2016 №56, враховуючи клопотання директора Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи Чуднівської районної ради від 16.11.2016 року №62, рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

      

1. Затвердити Статут Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи Чуднівської районної ради в новій редакції (додається).

2. Директору Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи Чуднівської районної ради Тарасюку М.В. забезпечити державну реєстрацію Статуту в новій редакції відповідно до чинного законодавства, про що повідомити районну раду в місячний термін.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

 

Голова ради                                                  П.П. Домашенко

 

 

Файли до розділу: