Про внесення змін до контракту з директором комунального підприємства «Чуднівський спортивно-оздоровчий табір «Корчагінець» Павленко Л.В.

ГоловнаСесії районної ради9 сесіяПроекти рішень → Про внесення змін до контракту з директором комунального підприємства «Чуднівський спортивно-оздоровчий табір «Корчагінець» Павленко Л.В.

 12.12.2016

 

  
УКРАЇНА


ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Девята сесія                                                VII скликання

 

від ___________2016 року            №_____

 

 

Про внесення змін до контракту з
директором комунального підприємства
«Чуднівський спортивно-оздоровчий
табір «Корчагінець» Павленко Л.В.

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 року № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств» зі змінами, враховуючи клопотання директора комунального підприємства «Чуднівський спортивно-оздоровчий табір «Корчагінець» Павленко Л.В. від 12.12.2016 року №62 та рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від __________ року, районна рада

 

ВИРІШИЛА :

 

 

Внести зміни до контракту з директором комунального підприємства «Чуднівський спортивно-оздоровчий табір «Корчагінець» Павленко Лілією Василівною шляхом укладення додаткової угоди, яка є його невід'ємною частиною (додається).


Голова ради                                               П.П. Домашенко

 

Файли до розділу: