Про внесення змін до контракту з директором Чуднівського районного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Савченко Т.І.

ГоловнаСесії районної ради9 сесіяПроекти рішень → Про внесення змін до контракту з директором Чуднівського районного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Савченко Т.І.

 12.12.2016


  
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Девята сесія                                                   VII скликання

від ___________2016 року            №_____

 

 

Про внесення змін до контракту з
директором Чуднівського районного
комунального підприємства
«Архітектурно-планувальне бюро»
Савченко Т.І.

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 року № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств» зі змінами, враховуючи клопотання директора Чуднівського районного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Савченко Т.І. від 12.12.2016 року № 3 та рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від __________ року, районна рада

 

ВИРІШИЛА :

 

Внести зміни до контракту з директором Чуднівського районного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Савченко Тетяною Іванівною шляхом укладення додаткової угоди, яка є його невід'ємною частиною (додається).

 

Голова ради                                               П.П. Домашенко

 

 

Файли до розділу: