Про визначення умов оплати праці голови районної ради

ГоловнаСесії районної ради9 сесіяПроекти рішень → Про визначення умов оплати праці голови районної ради

 18.11.2016


  
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Дев’ята сесія                                                   VІІ скликання

від _______2016  року                      №

 

Про визначення умов оплати праці

голови районної ради

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 20.12.93 №1049 «Про надбавки за вислугу років для працівників органів виконавчої влади та інших державних органів», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити Домашенку Павлу Павловичу, голові районної ради, щомісячну надбавку за вислугу років у розмірі 40 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг з 29 грудня 2016 року при стажі роботи понад 25 (двадцять п’ять) років на посадах, які зараховуються до стажу служби в органах місцевого самоврядування.

2. Встановити голові районної ради Домашенку П. П. надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

3. Преміювати Домашенка П.П. щомісячно, впродовж 2017 року, за фактично відпрацьований час по наслідках роботи за місяць у розмірах, визначених для преміювання працівників виконавчого апарату районної ради за відповідний місяць роботи в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі районної ради на 2017 рік та економії коштів на оплату праці.

4. Надавати Домашенку П.П. матеріальну допомогу на оздоровлення та допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.

5. Виплати надбавок, матеріальної допомоги та премії голові районної ради Домашенку П.П. проводити в межах затверджених видатків на оплату праці на 2017 рік.

 

 

Голова ради                                                 П.П. Домашенко