Про затвердження коригованого тарифу на санітарну очистку (вивезення рідких відходів) Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго»

ГоловнаСесії районної ради8 сесіяРішення → Про затвердження коригованого тарифу на санітарну очистку (вивезення рідких відходів) Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго»

 09.12.2016


  
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

 

Восьма сесія                                                         VІІ скликання

 

від  06.12.2016  року               № 175

 

Про затвердження коригованого
тарифу на санітарну очистку
(вивезення рідких відходів)
Чуднівському комунальному
підприємству «Теплокомуненерго»

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 14, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розглянувши звернення Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго» про встановлення тарифу на послуги саночистки (вивезення рідких відходів), враховуючи висновки районної комісії з перевірки обсягів, якості та вартості надання житлово-комунальних послуг, розгляду питань погашення заборгованості за надані послуги від 28.11.2016 року, рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити коригований тариф на санітарну очистку (вивезення рідких відходів), з урахуванням податку на додану вартість з 01 січня 2017 року:

- для споживачів І-ї групи в розмірі 39,05 грн. за 1 куб. м;

- для споживачів ІІ-ї групи в розмірі 43,15 грн. за 1 куб. м.

2. Відшкодовувати з районного бюджету Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго» різницю між затвердженим розміром коригованого тарифу на послуги саночистки (вивезення рідких відходів) для І групи споживачів (39,05 грн. за 1 куб. м) та економічно обґрунтованими витратами на надання цих послуг (43,15 грн. за 1 куб. м) в розмірі 4 грн. 10 коп.

3. Персональну відповідальність за економічну обґрунтованість коригованого тарифу на санітарну очистку (вивезення рідких відходів) покласти на керівника Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго» Кідрука М.О.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

         

 

Голова ради                                               П.П. Домашенко