Про затвердження коригованих тарифів на житлово-комунальні послуги Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго»

ГоловнаСесії районної ради8 сесіяРішення → Про затвердження коригованих тарифів на житлово-комунальні послуги Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго»

 09.12.2016


  
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

Восьма сесія                                                    VІІ скликання

 

від  06.12.2016  року               № 174

 

Про затвердження коригованих тарифів
на житлово-комунальні послуги
Чуднівському комунальному
підприємству «Теплокомуненерго»

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розглянувши звернення Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго» про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, розроблені відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», враховуючи висновки районної комісії з перевірки обсягів, якості та вартості надання житлово-комунальних послуг, розгляду питань погашення заборгованості за надані послуги від 28.11.2016 року, рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити кориговані тарифи на житлово-комунальні послуги Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго», з урахуванням податку на додану вартість з 01 січня 2017 року, а саме:

1.1. Централізоване водопостачання:

- для споживачів І-ї групи в розмірі 11,42 грн. за 1 куб. м.;

- для споживачів ІІ-ї групи в розмірі 13,32 грн. за 1 куб.м.;

1.2. Централізоване водовідведення:

- для споживачів І-ї групи в розмірі 31,30 грн. за 1 куб. м.;

- для споживачів ІІ-ї групи в розмірі 35,40 грн. за 1 куб. м.

2.Відшкодовувати з районного бюджету Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго»:

2.1. різницю між затвердженим розміром коригованого тарифу на централізоване водопостачання для І групи споживачів (11,42 грн. за 1 куб. м) та економічно обґрунтованими витратами на надання цих послуг (13,32 грн. за 1 куб. м) в розмірі 1 грн. 90 коп.

2.2. різницю між затвердженим розміром коригованого тарифу на централізоване водовідведення для І групи споживачів (31,30 грн. за 1 куб.м) та економічно обґрунтованими витратами на надання цих послуг (35,40 грн. за 1 куб. м) в розмірі 4 грн. 10 коп.

3.Персональну відповідальність за економічну обґрунтованість запропонованих до затвердження коригованих тарифів на комунальні послуги покласти на керівника Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго» Кідрука М.О.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

         

 

Голова ради                                                 П.П. Домашенко