Про встановлення орендної плати Українській православній церкві (Парафія Різдва Пресвятої Богородиці м. Чуднів)

ГоловнаСесії районної ради7 сесіяПроекти рішень → Про встановлення орендної плати Українській православній церкві (Парафія Різдва Пресвятої Богородиці м. Чуднів)

 26.09.2016


  
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Сьома сесія                                                   VІІ скликання

 

від  _________ 2016  року                              № ____

 

Про встановлення орендної плати
Українській православній церкві
(Парафія Різдва Пресвятої
Богородиці м. Чуднів)

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26.11.2013 року №413, пунктом 2.16 Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 26.11.2013 року №414, розглянувши  лист головного лікаря Чуднівської центральної районної лікарні Лукашенка І.В. від 23.09.2016 року №1553, враховуючи рекомендації робочої групи районної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району від  29.09.2016 року (протокол №42) та постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від _________ року, районна рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

1. Встановити орендну плату Українській  православній  церкві (Парафія  Різдва Пресвятої  Богородиці м. Чуднів) за оренду частини  приміщення на першому поверсі стаціонарного відділення Чуднівської центральної районної лікарні  за адресою м. Чуднів, вул. Житомирська, 15 загальною площею 43,00  кв. м. в розмірі 1 гривня в рік терміном на 2 роки 11 місяців.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 Голова ради                                                       П.П. Домашенко