Про внесення змін до районної Програми відшкодування компенсаційних виплат за перевезення окремих пільгових категорій громадян Чуднівського району на приміських маршрутах на 2016 -2017 роки

ГоловнаСесії районної ради7 сесіяПроекти рішень → Про внесення змін до районної Програми відшкодування компенсаційних виплат за перевезення окремих пільгових категорій громадян Чуднівського району на приміських маршрутах на 2016 -2017 роки

 18.10.2016УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Сьома сесія                                                    VІІ скликання

 

від _________ 2016 року                                 № ____

 

Про внесення змін до районної Програми
відшкодування компенсаційних виплат за
перевезення окремих пільгових категорій громадян
Чуднівського району на приміських
маршрутах на 2016 -2017 роки

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 29, 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», Закону України «Про залізничний транспорт», статті 91 Бюджетного кодексу України та з метою організації пільгового проїзду окремих категорій громадян на приміських маршрутах, враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до районної Програми відшкодування компенсаційних виплат за перевезення окремих пільгових категорій громадян Чуднівського району на приміських маршрутах на 2016 -2017роки, затвердженої рішенням районної ради від 04.08.2016року №107, а саме:

 

1.1. У розділі І абзаці другому після слів «Про автомобільний транспорт» доповнити словами «Про залізничний транспорт».

 

1.2. У додатку «Порядку відшкодування компенсаційних виплат за перевезення окремих пільгових категорій громадян Чуднівського району на приміських маршрутах на 2016-2017 роки»:

 

1.2.1. У розділі 1 пункту 1.2 після слів «Про автомобільний транспорт» доповнити словами «Про залізничний транспорт»;

1.2.2. Пункт 1.5 розділу 1 доповнити абзацом такого змісту:

 

«Перевізники залізничним транспортом приміського сполучення для укладання договору з Управлінням подають наступну інформацію:

- виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- копію ліцензії;

- копію розкладу руху приміських поїздів;

- копію свідоцтва про реєстрацію платника податку (за наявності);

- довідку про встановлені тарифи (вартість проїзду)».

 

1.2.3. У розділі 2 пункт 2.1 після слів «окремих категорій громадян» доповнити словами «автомобільним транспортом».

 

1.2.4. Абзац 2 підпункту 2.1. цього розділу виключити.

 

1.2.5. Розділ 2 доповнити підпунктом 2.9. і викласти у наступній редакції:

 

«2.9. Безкоштовне перевезення окремих категорій громадян залізничним транспортом, що мають право на безплатний проїзд згідно з чинним законодавством та вказаних у пп. 1.6 даного Порядку, здійснюється на умовах, визначених договором про відшкодування за перевезення пасажирів, укладеного між перевізником та Управлінням (Додаток 5 до Порядку).

За отриманням пільгового квитка громадяни, зазначені в пп.1.6. звертаються в залізничну касу, за наявності відповідного посвідчення, що підтверджує право на пільгу. Здійснення безкоштовної пільги «туди – назад» можливе не більше одного разу в місяць та не більше 12 (дванадцяти) поїздок в рік.

Розрахунки фактично виконаних обсягів перевезень пільгових категорій населення в залізничному транспорті приміського сполучення загального користування виконуються перевізником на підставі виданих пільгових квитків та вартості проїзду (без урахування страхового збору та ПДВ) за календарний місяць.

У термін до 05-го числа місяця наступного за звітним, перевізник подає до Управління щомісячний розрахунок необхідної компенсації ПАТ «Українська залізниця» за пільговий проїзд окремих категорій громадян в залізничному транспорті приміського сполучення по Чуднівському району за відповідний місяць (Додаток 6 до Порядку)».

 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

 

Голова ради                                                      П.П.Домашенко

 

 

 

Файли до розділу: