Про затвердження Статуту В. Коровинецького районного краєзнавчого музею Чуднівської районної ради Житомирської області (нова редакція)

ГоловнаСесії районної ради6 сесіяРішення → Про затвердження Статуту В. Коровинецького районного краєзнавчого музею Чуднівської районної ради Житомирської області (нова редакція)

 09.08.2016


  
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Шоста сесія                                                    VІІ скликання

 

від  04.08.2016  року                                          №124

  

Про затвердження Статуту В. Коровинецького
районного краєзнавчого музею Чуднівської
районної ради Житомирської області (нова редакція)

 

Відповідно до статей 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 03.03.2016 № 56, враховуючи клопотання  сектору культури райдержадміністрації  від 06.07.2016  № 250 та  рекомендації  постійних комісій , районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Статут В. Коровинецького  районного  краєзнавчого музею Чуднівської районної ради Житомирської області у новій редакції (додається).

2.  Директору  В. Коровинецького районного краєзнавчого музею  Охман З.В. забезпечити державну реєстрацію Статуту (нова редакція) відповідно до чинного законодавства, про що повідомити районну раду в місячний термін.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

Голова ради                                                            П.П. Домашенко

 

 

Файли до розділу: