Про затвердження Статуту Чуднівської центральної районної бібліотеки Чуднівської районної ради Житомирської області (нова редакція)

ГоловнаСесії районної ради6 сесіяРішення → Про затвердження Статуту Чуднівської центральної районної бібліотеки Чуднівської районної ради Житомирської області (нова редакція)

 09.08.2016


  
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Шоста сесія                                                    VІІ скликання

 

від  04.08.2016  року                                          №123

 

Про затвердження Статуту
Чуднівської центральної районної
бібліотеки Чуднівської районної ради
Житомирської області (нова редакція)

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 03.03.2016 № 56, враховуючи клопотання  сектору культури райдержадміністрації  від 06.07.2016  № 250 та  рекомендації  постійних комісій, районна рада 

 

ВИРІШИЛА :

 

1. Затвердити Статут Чуднівської центральної районної бібліотеки Чуднівської районної ради Житомирської області у новій редакції  (додається).

2.  Директору Чуднівської  центральної  районної  бібліотеки Годованій   Л.Є. забезпечити державну реєстрацію Статуту (нова редакція) відповідно до чинного законодавства, про що повідомити районну раду в місячний термін.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                            П.П. Домашенко

Файли до розділу: