Про затвердження Статуту Чуднівського районного будинку культури Чуднівської районної ради Житомирської області (нова редакція)

ГоловнаСесії районної ради6 сесіяРішення → Про затвердження Статуту Чуднівського районного будинку культури Чуднівської районної ради Житомирської області (нова редакція)

 09.08.2016


  
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Шоста сесія                                                    VІІ скликання

 

від  04.08.2016  року                                         №122

 

Про затвердження Статуту
Чуднівського районного будинку
культури Чуднівської районної ради
Житомирської області (нова редакція)

 

                   Відповідно до статей 43,60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 03.03.2016 № 56, враховуючи клопотання  сектору культури райдержадміністрації  від 06.07.2016  № 250 та  рекомендації  постійних комісій, районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Статут Чуднівського районного будинку культури Чуднівської районної ради Житомирської області у новій  редакції (додається).

2.  Директору  Чуднівського районного будинку культури Омельчуку О.Ю.  забезпечити державну реєстрацію Статуту (нова редакція) відповідно до чинного законодавства, про що повідомити районну раду в місячний термін.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                  П.П. Домашенко

 

 

Файли до розділу: