Про встановлення тарифу на санітарну очистку (вивезення рідких відходів) Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго»

ГоловнаСесії районної ради6 сесіяРішення → Про встановлення тарифу на санітарну очистку (вивезення рідких відходів) Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго»

 08.08.2016


  
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Шоста сесія                                                    VІІ скликання

 

від  04.08.2016  року                                          №121

 

Про  встановлення тарифу на санітарну
очистку (вивезення рідких відходів)
Чуднівському  комунальному підприємству
«Теплокомуненерго»

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 14, 31 Закону України  «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розглянувши звернення Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго» про встановлення тарифу на послуги саночистки (вивезення рідких відходів), враховуючи висновки районної комісії з перевірки обсягів, якості та вартості надання житлово-комунальних послуг, розгляду питань погашення заборгованості за надані послуги від 30.06.2016 року, рекомендації постійних комісій,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1.  Встановити тариф на санітарну очистку (вивезення рідких відходів), з урахуванням податку на додану вартість з 01 вересня 2016 року

- для споживачів І-ї групи в розмірі 36,70 грн. за 1 куб. м.;

- для споживачів ІІ-ї групи в розмірі 40,80 грн. за 1 куб.м..

2.Відшкодовувати з районного бюджету Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго» різницю між затвердженим розміром тарифу на послуги саночистки (вивезення рідких відходів) для І групи споживачів (36,70 грн. за 1 куб.м.)  та економічно обгрунтованими витратами на надання  цих послуг (40,80 грн. за 1 куб. м) в розмірі 4 грн. 10 коп.

3.Персональну  відповідальність за економічну обґрунтованість тарифу на санітарну очистку (вивезення рідких відходів) покласти на керівника Чуднівського комунального підприємства “Теплокомуненерго” Кідрука М.О.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.  

       

 

Голова ради                                                 П.П. Домашенко