Про створення тимчасової контрольної комісії Чуднівської районної ради з питань дотримання законодавства у сфері земельних відносин на території району

ГоловнаСесії районної ради6 сесіяРішення → Про створення тимчасової контрольної комісії Чуднівської районної ради з питань дотримання законодавства у сфері земельних відносин на території району

 09.08.2016


  
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Шоста  сесія                                                VІІ скликання

 

від  04.08.2016  року                                      № 127

 

 

Про створення тимчасової контрольної
комісії Чуднівської районної ради з питань
дотримання законодавства у сфері земельних
відносин на території  району

 

Відповідно до статей 43, 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 68-70 Регламенту Чуднівської районної ради, враховуючи рекомендації постійної комісії  з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від 29.07.2016 року,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Створити тимчасову контрольну  комісію Чуднівської районної ради з питань дотримання законодавства у сфері земельних відносин на території  району.

2.Визначити, що основною метою діяльності комісії є – повний та всебічний аналіз дотримання земельного законодавства на території Чуднівського району.

3.Затвердити склад тимчасової контрольної комісії Чуднівської районної ради з питань дотримання законодавства у сфері земельних відносин на території  району згідно з додатком.

4.Тимчасовій контрольній комісії для забезпечення фаховості своїх висновків залучати для участі у своїй роботі спеціалістів, експертів та інших осіб, які можуть сприяти роботі комісії.

5.Рекомендувати структурним підрозділам Чуднівської районної державної адміністрації, відділу Держгеокадастру у Чуднівському районі,  органам місцевого самоврядування сприяти роботі тимчасової контрольної комісії.

6. Визначити термін діяльності тимчасової контрольної комісії – до складення остаточного звіту, але не більше трьох місяців з дня утворення.

7. Звіт та пропозиції за результатами роботи тимчасової контрольної комісії заслухати на  засіданні постійної комісії з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища і пленарному  засіданні районної ради.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної  ради з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Голова ради                                             П.П.Домашенко

 

 

Файли до розділу: