Про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго»

ГоловнаСесії районної ради6 сесіяПроекти рішень → Про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго»

 05.07.2016


 
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Шоста сесія                                                   VІІ скликання

 

від  _________ 2016  року                               № ____

 

 

Про  затвердження тарифів на
житлово-комунальні послуги
Чуднівському комунальному
підприємству «Теплокомуненерго»

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розглянувши звернення  Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго» про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, розроблені відповідно до Порядку формування тарифів  на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», висновки районної комісії з перевірки обсягів, якості та вартості надання житлово-комунальних послуг, розгляду питань погашення заборгованості за надані послуги від 30.06.2016 року, рекомендації постійних  комісій,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити тарифи на житлово-комунальні послуги Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго», з урахуванням податку на додану вартість з 01 вересня 2016 року, а саме:   

 

1.1. Централізоване водопостачання:

- для споживачів І-ї групи в розмірі 9,00 грн. за 1 куб. м.;

- для споживачів ІІ-ї групи в розмірі 10.90 грн. за 1 куб. м.;

 

1.2. Централізоване водовідведення:

- для споживачів І-ї групи в розмірі 20,70 грн. за 1 куб. м.;

- для споживачів ІІ-ї групи в розмірі 24,80 грн. за 1 куб. м..

 

2.Відшкодовувати з районного бюджету Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго»:

 

2.1. різницю між затвердженим розміром тарифу на централізоване водопостачання для І групи споживачів (9,00 грн. за 1 куб. м.)  та економічно обгрунтованими витратами на надання  цих послуг (10,90 грн. за 1 куб. м) в розмірі 1 грн. 90 коп.

 

2.2. різницю між затвердженим розміром тарифу на централізоване водовідведення для І групи споживачів (20,70 грн. за 1 куб. м.)  та економічно обгрунтованими витратами на надання  цих послуг (24,80 грн. за 1 куб. м) в розмірі 4 грн. 10 коп.

 

3.Персональну  відповідальність за економічну обґрунтованість запропонованих до затвердження тарифів на комунальні послуги покласти на керівника Чуднівського комунального підприємства “Теплокомуненерго” Кідрука М.О.

 

4. Рішення районної ради від 22.10.2015 року № 656 «Про затвердження коригованих тарифів на житлово-комунальні послуги Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго» вважати таким, що втратило чинність.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

       

 

 

Голова ради                                                       П.П. Домашенко