Про затвердження Статуту Чуднівської центральної районної бібліотеки Чуднівської районної ради Житомирської області (нова редакція)

ГоловнаСесії районної ради5 сесіяРішення → Про затвердження Статуту Чуднівської центральної районної бібліотеки Чуднівської районної ради Житомирської області (нова редакція)

 27.05.2016


 
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

П’ята сесія                                               VІІ скликання

 

від  24.05.2016  року                                   № 92

 

Про затвердження Статуту
Чуднівської центральної районної
бібліотеки Чуднівської районної ради
Житомирської області (нова редакція)

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 03.03.2016 №56, враховуючи клопотання директора центральної районної бібліотеки  від 20.04.2016  №8 та  рекомендації  постійної  комісії з питань бюджету та комунальної власності від 20.05.2016 року, районна рада 

 

ВИРІШИЛА :

 

1. Затвердити Статут Чуднівської центральної районної бібліотеки Чуднівської районної ради Житомирської області (нова редакція) (додається).

2.  Директору Чуднівської  центральної  районної  бібліотеки Годованій   Л.Є. забезпечити державну реєстрацію Статуту (нова редакція) відповідно до чинного законодавства, про що повідомити районну раду в місячний термін.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                          П.П. Домашенко

 

Файли до розділу: