Про втрату чинності рішення районної ради від 26.05.2011 року №111 «Про затвердження ліжкового фонду стаціонарної медичної допомоги Чуднівської ЦРЛ»
27.05.2016
УКРАЇНА
ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
П’ята сесія VІІ скликання
від 24.05.2016 року № 99
Про втрату чинності рішення
районної ради від 26.05.2011 року
№111 «Про затвердження
ліжкового фонду стаціонарної
медичної допомоги Чуднівської
ЦРЛ»
Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 року №1024 «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення», Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, Статуту Чуднівської центральної районної лікарні, з метою приведення у відповідність рішень районної ради до чинного законодавства, враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Визнати рішення районної ради від 26.05.2011 року №111 «Про затвердження ліжкового фонду стаціонарної медичної допомоги Чуднівської ЦРЛ» таким, що втратило чинність.
Голова ради П.П. Домашенко