Про встановлення орендної плати комунальній установі «Чуднівський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»

ГоловнаСесії районної ради5 сесіяРішення → Про встановлення орендної плати комунальній установі «Чуднівський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»

 26.05.2016


 
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

П’ята сесія                                                VІІ скликання

 

від 24.05.2016  року                                     № 85

 

Про встановлення орендної 
плати комунальній установі
«Чуднівський центр первинної
медичної (медико-санітарної)
допомоги»

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26.11.2013 року №413 зі змінами, пунктом 2.16 Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 26.11.2013 року №414, враховуючи рекомендації робочої групи районної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району від 22.04.2016 року (протокол №40) та постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від 20.05.2016 року, районна рада

 

ВИРІШИЛА:            

1. Встановити орендну плату комунальній установі «Чуднівський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» за оренду частини приміщення Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яке перебуває на балансі відділу освіти райдержадміністрації, загальною площею 40,0 кв.м. для розміщення ФАПу в  розмірі 1 грн. на рік (без ПДВ) на весь період оренди.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                      П.П. Домашенко