Про дострокове припинення повноважень депутата Чуднівської районної ради VII скликання

ГоловнаСесії районної ради5 сесіяРішення → Про дострокове припинення повноважень депутата Чуднівської районної ради VII скликання

 25.05.2016

 

 
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

П’ята   сесія                                              VІІ скликання

 

від 24.05.2016 року                                     № 67

 

 

Про дострокове припинення повноважень
депутата Чуднівської районної ради
VII скликання

 

Враховуючи особисту заяву депутата Чуднівської районної ради VII скликання Фесюк Ольги Миколаївни про складання повноважень депутата ради, відповідно до пункту 10 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Достроково припинити повноваження депутата Чуднівської районної ради VII скликання Фесюк Ольги Миколаївни у зв’язку з її особистою заявою про складання повноважень депутата ради.

2. Звернутися до Чуднівської районної виборчої комісії  для прийняття рішення про визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку Радикальної партії Олега Ляшка.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, правопорядку і прав людини.

 

 Голова ради                                          П.П. Домашенко