Про затвердження Статуту Чуднівської центральної районної бібліотеки Чуднівської районної ради Житомирської області (нова редакція)

ГоловнаСесії районної ради5 сесіяПроекти рішень → Про затвердження Статуту Чуднівської центральної районної бібліотеки Чуднівської районної ради Житомирської області (нова редакція)

 20.04.2016


 

УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

П’ята сесія                                                 VІІ скликання

 

від  _________ 2016  року                           № ____

 

Про затвердження Статуту
Чуднівської центральної районної
бібліотеки Чуднівської районної ради
Житомирської області (нова редакція)

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 03.03.2016 №56, враховуючи клопотання директора центральної районної бібліотеки  від 20.04.2016  №8 та  рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, районна рада 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Затвердити Статут Чуднівської центральної районної бібліотеки Чуднівської районної ради Житомирської області (нова редакція) (додається).

2.  Директору Чуднівської центральної районної бібліотеки Годованій Л.Є. забезпечити державну реєстрацію Статуту (нова редакція) відповідно до чинного законодавства, про що повідомити районну раду в місячний термін.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                   П.П. Домашенко