Про Єдиний день депутата районної ради

ГоловнаСесії районної ради5 сесіяПроекти рішень → Про Єдиний день депутата районної ради

 11.05.2016


 ГЕРБ
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

П’ята   сесія                                              VІІ скликання

 

від   __________2016  року                       №

 

Про Єдиний день
депутата районної ради

 

Відповідно до статей 43, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 11 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою сприяння депутатам районної ради у виконанні депутатських повноважень, враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1.  Для роботи в виборчих округах встановити Єдиний день депутата районної ради – останню п’ятницю кожного місяця.

2.  2.Для проведення Єдиного дня депутата закріпити депутатів Чуднівської районної ради VII скликання за територіальними громадами згідно з додатком.

3.  Депутатам районної ради інформувати виконавчий апарат районної ради про час і місце проведення цих заходів у тижневий термін.

4.  Рекомендувати  міській, сільським,  селищним радам для координації роботи депутатів місцевих рад усіх рівнів, встановити останню п’ятницю  кожного місяця Єдиним днем депутата.

5.  Виконавчому апарату районної ради сприяти депутатам у проведенні зустрічей із виборцями, надавати методичну допомогу в організації і проведенні Єдиного дня депутата.

6.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, правопорядку і прав людини.

 

 

Голова ради                                                П.П. Домашенко