Про встановлення орендної плати редакції районної газети «Життя Чуднівщини»

ГоловнаСесії районної ради5 сесіяПроекти рішень → Про встановлення орендної плати редакції районної газети «Життя Чуднівщини»

 30.03.2016

 

 

 

 

 

 УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

 

П’ята сесія                                                    VІІ скликання

 

 

від  _________ 2016  року                              № ____

 

Про встановлення орендної 
плати редакції районної газети
«Життя Чуднівщини»

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 9, 12 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації»,  керуючись Положенням про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26.11.2013 року №413, пунктом 2.16 Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 26.11.2013 року №414, розглянувши  лист редакції районної газети «Життя Чуднівщини» від 15.02.2016 року №3, враховуючи рекомендації робочої групи районної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району від 01.03.2016 року (протокол №38) та рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від _________ року, районна рада

 

ВИРІШИЛА:            

 

1. Встановити орендну плату редакції районної газети «Життя Чуднівщини»  за оренду трьох  кімнат в приміщенні, яке перебуває на балансі Чуднівського районного комунального підприємства по обслуговуванню приміщень спільної власності територіальних громад  за адресою м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 125, загальною площею 58,8 кв. м. в розмірі 1 грн. на рік (без ПДВ) на весь період оренди.

2.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

Голова ради                                                   П.П. Домашенко